KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7818021
nr 781 8021
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tusch, Roger Risberg (1956-2011), figur, signerad Roger R, 40x28 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
måndag 1 oktober 2012
kl 17:30:14
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg